LOKALITA / OBEC
TYP
NEHNUTEĽNOSŤ
94 500,00 €
Kód ponuky:
VTPCBT-700318
Kategória:
Komerčné priestory
Typ:
Predaj
Lokalita:
okres Humenné
Vlastnítcvo:
Osobné
Pridané:
11.08.2015 13:28:44
Zmenené:
27.11.2017 11:34:55

Maklér

partner - fotka

partner

Telefón:
0940911140
E-mail:
patrik.onderko[zavináč]zgroup.sk

Reagovať na ponuku

Poslať známemu

Predaj prevádzky pohostinstva


Popis nehnuteľnosti

Z rodinných dôvodov ponúkame na predaj budovu zabehnutého pohostinstva v blízkosti mesta Humenné. Jedná sa o 1 podlažnú murovanú budovu so sedlovou strechou, ktorá je dispozične delená na 2 prevádzky - pohostinstvo a potraviny.V druhej časti budovy so samostatným vchodom je možnosť zriadenia predajne potravín so zázemím. K dispozícií je priestranná prekrytá letná terasa.Na celom objekte bola vykonaná kompletná výmena všetkých okien za plastové a pred rokom bola vykonaná aj výmena strešnej krytiny.Objekt je napojený na verejný vodovod,(k dispozícií je aj vlastná studňa)a žumpu.Vykurovanie je zabezpečené kozubom.Je tu aj možnosť zriadenia plynovej prípojky.K objektu patria aj 2 plechové sklady a pozemok s celkovou plochou 1135 m2.V objekte je nainštalovaný kamerový systém pre 16 kamier.Cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného vybavenia.

KONTAKT
tel: 0919 070486
e-mail: peter.curlej@zgroup.sk
www.zgroup.sk
REALITNÉ CENTRUM ZGROUP
Priemyselná 720 - Chemko Strážske

Garantovaný právny servis a najnižšia cena
Bezplatný prepočet Hypotekárneho úveru
Bezplatné poradenstvo najlepšieho úveru s najnižším úrokom a splátkou
Bezplatné spracovanie podkladov pre schválenie Hypotéky:
/ČSOB, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Prima banka, VUB, Sberbank, UniCredit Bank, OTP Banka, MBank, Oberbank, Akcenta, Consumer Finance Holding, Oberbank AG/

MapaVytlačiť ponuku

Všetky informácie o nehnuteľnosti poskytnuté maklérom alebo kanceláriou sú spoľahlivé a zverejnené v dobrej vôli. Ich obsah však nemôžeme za žiadnych okolností garantovať, a preto odporúčame nezávislé overenie faktov.

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT B