LOKALITA / OBEC
TYP
NEHNUTEĽNOSŤ
Kód ponuky:
VTMBRD-100002073
Kategória:
Domy a vily
Typ:
Predaj
Lokalita:
Čelovce
Vlastnítcvo:
Osobné
Ulica:
Hlavná
Rozloha:
1487 m2
Izieb:
7
Poschodie:
2
Materiál:
Tehla
Pridané:
07.04.2015 12:51:30
Zmenené:
08.09.2015 12:44:35

Poslať známemu

Novostavba na pohľadanie


Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nedokončenú hrubú novostavbu rodinného domu v obci Čeľovce. Dedinka sa nachádza pri hlavnej trase Lipníky - Giraltovce.
Dom pozostáva zo siedmych izieb, kuchyne, dvoch kúpeľní, terasa orientovaná do záhrady a balkón medzi kúpeľňou na poschodí a spálňou.
Tehlová stavba disponuje plastovými oknami, plastové dvere, predpríprava na kúpeľňu s toaletou geberit na prízemí, strecha odizolovaná minerálnou vatou, strešná krytina z pálenej škridle.
Napojený na všetky inžienierske siete: elektrika, plyn, vlastná studňa, čistička odpadových vôd. Plynové ústredné kúrenie, z časti je riešené podlahovým kúrením.
Dom sa predáva v takom stave ako ho vidíte na fotografiách, k nemu samozrejme patrí aj projekt na dokončenie stavby. Predpokladaný cenový odhad na dokončenie do finálnej fázy je cca od 15000,- až 24000,- eur. Všetko záleží od Vašej náročnosti a použitého materiálu. Tento domček čaká na dokončenie podľa vlastnej chuti a fantázie.

Garantovaný právny servis a najnižšia cena
Bezplatný prepočet Hypotekárneho úveru
Bezplatné poradenstvo najlepšieho úveru s najnižším úrokom a splátkou
Bezplatné spracovanie podkladov pre schválenie Hypotéky:
/ČSOB, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Prima banka, VUB, Sberbank, UniCredit Bank, OTP Banka, MBank, Oberbank, Akcenta, Consumer Finance Holding, Oberbank AG/

MapaVytlačiť ponuku

Všetky informácie o nehnuteľnosti poskytnuté maklérom alebo kanceláriou sú spoľahlivé a zverejnené v dobrej vôli. Ich obsah však nemôžeme za žiadnych okolností garantovať, a preto odporúčame nezávislé overenie faktov.

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT B