LOKALITA / OBEC
TYP
NEHNUTEĽNOSŤ
Kód ponuky:
POMGBT-300029
Kategória:
Domy a vily
Typ:
Predaj
Lokalita:
Petrovany
Vlastnítcvo:
Osobné
Ulica:
Hlavna
Rozloha:
1112 m2
Izieb:
3
Materiál:
tehla
Pridané:
05.09.2014 09:15:26
Zmenené:
15.02.2016 13:18:46

Poslať známemu

Dom v ktorom je radosť bývať


Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, vo veľmi dobrom stave. Vykurovanie na tuhé palivo a plynové gamatky. Voda z vlastnej studne. Strecha sedlová, pôvodná. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, do ktorej vojdeme vonkajším schodiskom, ale aj z prízemnej časti domu, kde je priestranná kuchyňa, kúpeľňa s WC a komora. Na poschodí sú dve izby spálňa, obývačka. V cene nábytok. Ďalej dom pokračuje hospodárskou časťou využívanou ako sklad. K domu patrí ešte drevená stodola vo výbornom stave.
Rodinný dom sa nachádza blízko krajského mesta Prešov v dedine Petrovany.

Môže sa využiť na rekreáciu a aj na trvalé bývanie. Okolo domu ovocný sad, ktorý poskytuje dostatok súkromia pre rodinu s deťmi. Na pozemku s výmerou 1112 m² si môžete postaviť nový dom,každý podľa svojho vkusu.

Garantovaný právny servis a najnižšia cena
Bezplatný prepočet Hypotekárneho úveru
Bezplatné spracovanie podkladov pre schválenie Hypotéky
/ČSOB, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Prima banka, VUB, Sberbank, UniCredit Bank, OTP Banka, MBank, Oberbank, Akcenta, Consumer Finance Holding, Oberbank AG/

MapaVytlačiť ponuku

Všetky informácie o nehnuteľnosti poskytnuté maklérom alebo kanceláriou sú spoľahlivé a zverejnené v dobrej vôli. Ich obsah však nemôžeme za žiadnych okolností garantovať, a preto odporúčame nezávislé overenie faktov.

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT B