LOKALITA / OBEC
TYP
NEHNUTEĽNOSŤ
46 999,00 €
Kód ponuky:
HEKJPO-245051
Kategória:
Hotely, penzióny, reštaurácie
Typ:
Predaj
Lokalita:
Brestov
Vlastnítcvo:
Osobné
Ulica:
VÝRAZNÁ ZĽAVA!!!
Rozloha:
300 m2
Pridané:
14.01.2012 02:14:30
Zmenené:
24.11.2017 13:23:37

Maklér

partner - fotka

partner

Telefón:
0940911140
E-mail:
patrik.onderko[zavináč]zgroup.sk

Reagovať na ponuku

Poslať známemu

PENZIÓN A REŠTAURÁCIA na PREDAJ!!!KRÁSNE PROSTREDIE!!!


Popis nehnuteľnosti

CENA JE VÝRAZNE ZNÍŽENÁ!!!
Ponúkame na predaj zabehnutý penzión s reštauráciou v krásnom lesnom prostredí neďaleko Humenného. V reštaurácii sa nachádza kuchyňa, veľká tanečná sála, pec, veľký kozub, kapacita cca 80 miest. V reštaurácii sa pravidelne konajú akcie (oslavy, večierky, firemné akcie). Nachádza sa tu taktiež aj veľká terasa. Priestory na ubytovanie sa nachádzajú na 1. podlaží. Nachádzajú sa tu 2 trojlôžkové izby a 1 dvojlôžková s krbom. Komplex má 2 elekroprípojky. Ku komplexu patrí aj 2. podlažná budová určená na obytný dom alebo ako aj penzión. Na prízemí sa nachádza vstupná hala a tri miestnosti + pivnice. Na prvom podlaží sa nachádza 2. izb byt komplet zariadený(momentálne je obývaný) a na poschodí sa taktiež nachádzajú 3 izby(apartmán). Na 3. podlaží sa nachádza 5 izieb a 2 sociálne zariadenia. V budove je podkrovie. Hrubá stavba je dokončená. Každý si to môže dokončiť podľa vlastných predstáv. Súčasťou stavby sú plastové okná, ktoré ešte nie sú usadené a taktiež aj solárne kolektory s komplet príslušenstvom + radiatóry. K penziónu patria 2 studne, žumpa.
V blízkom okolí je niekoľko turistických chodníkov, súkromný rybník celoročne s možnosťou rybolovu , flobertková strelnica ,agrofarma s chovom koní a dlhosrstého dobytka. Okolité lesy sú rajom pre hubárov. Naozaj veľmi krásne prostredie určené na oddych.

Garantovaný právny servis a najnižšia cena
Bezplatný prepočet Hypotekárného úveru
Bezplatné spracovanie podkladov pre schválenie Hypotéky
/ČSOB, SLSP, Tatra banka, Prima banka, VUB, Volksbank/


MapaVytlačiť ponuku

Všetky informácie o nehnuteľnosti poskytnuté maklérom alebo kanceláriou sú spoľahlivé a zverejnené v dobrej vôli. Ich obsah však nemôžeme za žiadnych okolností garantovať, a preto odporúčame nezávislé overenie faktov.

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT B